21 Eylül 2010 Salı

İLİŞKİ UZMANI VE YAŞAM KOÇU SARI DOBRA LANBANU OHNUR'DA BU AY: İLİŞKİMİZE UZMAN SOKTUK ÇIKARTAMIYORUZ!

İLİŞKİMİZE UZMAN SOKTUK ÇIKARTAMIYORUZ

Çok sevgili Lanbânu Ohnur. Hayat arkadaşım Sabri ve ben (Kübra) artık yıpranmaya başlayan ilişkimizi elden geçirmesi için sizin gibi bir ilişki uzmanından ücreti karşılığında yardım almaya karar verdik.
Bunun için daha önce ilişkisini kurtarttıran, liise arkadaşım Rüveysa'ya durumu açtım. Rüveysa şunları söyledi;
" Bizim Engin'le olan ilişkimizin üzerinde karabulutlar dolaşıyodu. İlişki uzmanı Bedri Bey'in Yenibosna'daki yerine gittik. Kendisi üç seans sonra ilişkimizi uçurumun eşiğine getirdi. Ben kocam Engin'in karnına kasap piçağı sapladıktan sonra, Bedri Bey'e gidip 'Lan sen ne biçim uzmansın, elimininen kendi beyimi piçakladım, hani ya sen bizim ilişkiyi kurtaracaktın, aldığın para haram zıkkım olsun, burnundan ivil ivil fittil gibi gelsin' şeklinde serzenişte bulundum. Bedri suratından tükürmüğümü silerkene bana ' Bakınız Rüveysa, her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır. Ben üzerinde karabulutlar dolaşan ilişkinizi kasten uçurumun eşiğine getirdim. Bu dünyada otoritelerce kabul olunmuş yeni bir ilişki onarma yaklaşımı. Şimdi ilişkinizi uçurumun kenarından alıp bi de kopma noktasına getiricem. Sonra göreceksiniz ilişkiniz aniden düzelecek. Unutmayınız ki bazı ilaçların tadı acıdır' dedi. Hakkat gel zaman git zaman Bedri'nin dediği oldu, beyim Engin'len tekrar muhabbetimiz arttı, Engin içkiye tevbe etti, at yarışı kuponu görünce domuz görmüş gibi tiskinmeye başladı ve kendisiynen bir çocuk daha yapıp Bedri adını verdik. İşin aslı adamın yöntemleri biraz tuhaf amma Enginlen ben şu sıralar birbirimize çılkınlar gibi aşığız. Kendisinden hiç tadmadığım duyguları tattım, nazar değmesin, afedersin, bir orgazm oluyorum, kemüklerim yerinden oynuyor. Bence siz de baştan biraz yorulmayı göze alın amma Bedri Bey'e gidip ilişkinizi bi gösterin"
Liise arkadaşım Rüveysa'nın bu tavsiyesi üzerine Bedri Bey'in Yenibosna'daki yerine gittim. Maalesef kendisi ordan ayrılmış. Yerine açılan bayan kuaförü "Bedri Bey Haznedar'a annesigilin yanına taşındı" deyince soluğu Haznedar'da aldım.
İlişki Uzmanı Bedri Bey'i annesinin yanında buldum bulmasına. Ancak Bedri Bey Annesiyle çeşitli nedenlerle geçinemediğini, bir müddet bizde kalabilirse ilişkimizi ücretsiz onararak yoluna koyabileceğini söyledi. Beraberce Haznedar minibüslerine pinip beyimin İkitelli'deki iş yerine giderek durumu kendisine açtık.
Beyim Sabri İlişki uzmanı Bedri Bey'e " Bak arkadaş, yemişim ilişkisini. Benim derdim bu karıyı kazara öldürüp hapisanelerde sürünmemek. Ortada üç çocuk var. Elimden bi kaza çıkmasına mani olacaksan buyur, evimiz sana açıktır" dedikten sonra benim boğazıma yapıştı.
Bedri ikimizi ayırdı, Sabri'ye bir sigara verip bana kolonyalı su içirerek sakinleştirdikten sonra "Kocanın sorunu açıkça ortaya koyması iyi bişey. Kabullenmek çözüme giden yolda dev bir adımdır" dedi. Sabri ayısına ise "Siz de Sabri Bey, eşinizin boğazına yapışmadan önce, diyaframdan nefes alıp burnunuzdan verin ve içinizden ona kadar sayın, sakinleşin" dedi.
O gün üçümüz beyimin çalıştığı fabrikanın servisiyle eve döndük ve beraber yaşamaya başladık. Uzman Bedri'yi büyük oğlum Ali Sadri'nin odasına yerleştirdik. Gece çişe kalkanda evi yabancılayıp sağa sola çarparak kafayı yarmasın diyerekten kendisine bir de el feneri verdik.
Uzman Bedri bizim eve yerleşir yerleşmez salona sofra kurup beyimle beraber içmeye başladılar. Sabahlara kadar hahaha hihihi, içip sohbet ediyollardı. Ben masaya kavun götürmeye felan gittiğimde Uzman bir iki ilişki lafı söylüyor;
"Sabri'ciğim çöpü dışarı çıkar, önemli gün ve haftaları unutma, önsevişmeye önem verelim bi de... Yenge sen de beyin eve geldiğinde saçı başı bi tara, şık giyin 'Günün nası geçti kocacım' felan diye sor adama." Diyor ve büyük oğlum Ali Sadri'yi bi ufak rakı daha alması için bakkala yolluyordu.

İLİŞKİMİZE BİR DE UZMANIN ANNESİ TAŞINDI

Bir ay içinde madden ve maddeten olan dengemizi de bozdu bu adam Lanbanu Hanım;

* "Mesleki nedenlerle Oprah'ı izlemem gerekiyor, ilişkininin beşiği Amarika'dır, Oprahtır" diyerekten kablolu TV pakedi aldırttı.
* "Anamgilin Haznedar'daki eve boşa kira ödüyoruz. Onu da yanımıza alalım, kira parasıyla ikinci el bi Doblo edinip haftasonları pikniğe gideriz" dedi ve annesi Semiramis Hanım'ı da bize yerleştirdi.
* Doblo'nun peşinatı için bizden ayrıca 4000 lira para istedi. Sonra o Doblo'nun zaten kendisinin olduğu haciz nedeniyle Yedikule'de bir otoparkta sakladığı, bizden aldığı parayla haczi kaldırdığı ortaya çıktı...
* Annesigil Semiramis Hanım da gelince evin kalabalıklaştığını söyledi. "2011 de seçim var şimdi kimse bulaşmaz, kaçak kat çıkalım ev biraz genişlesin, hem daha fazla başbaşa kalırsınız, ilişkiniz ferahlar" diyerek bizi gecekondulaşmaya kışkırttı.

Daha yaptıklarını söylesem burada satırlar yetmez Lanbânu Hanım. Herif "uzmanım" diye resmen ailemizin üstüne çöktü. Ancak ben liise arkadaşım Rüveysa'nın bana söyledikleri yüzünden kendisinin tuhaf ilmî metodlar izleyerek çalıştığını, sonradan, aniden beyimle ilişkimizin düzeleceğini düşündüğüm için bu herife sabredebildiğim kadar sabretmeye karar vermiştim.
Gelgelelim, herifin başımıza açtığı masraflar yüzünden iyice bunalan ve kaçak inşaat nedeniyle mahkemelere düşen beyim Sabri iyice çileden çıkmıştı. Artık adam hayatımıza karışmadan bir adım atamaz olmuştuk. Sonra Sabri fabrikadan arkadaşı Sungur'un ev anahtarını almaya başladı. Bazı akşamüzerleri Sabri ile o evde buluşup bu heriften nasıl kurtuluruz diye plan yapmaya koyulduk.
Doğrusu başka ev bambaşka bir ortam bizi farklı duygulara sürükledi. Artık yaşamımızın o heriften ne pahasına olursa olsun kurtulmak gibi gizli, hatta kurulan planlar nedeniyle tatlı bir şekilde maceralı, hafif tehlikeli bir amacı vardı. Bu amaç bizi birbirimize iyice yakınlaştırdı... Artık haftada üç gün Sungur'un evinde buluşuyor, Uzman Bedri'den, anası Semiramis'ten ve üç çocuğun gürültüsünden uzak yasak aşk yaşayan iki genç gibi bambaşka duygular içinde çılgınca bir maceranın bizi çektiği girdapta, fütursuzca, yalnızca anı yaşayarak, çok afedersiniz sevişiyorduk.
Sabri Uzman Bedri'ye olan hıncı nedeniyle kuduz mikrobu bulaşmış bir panter edasıyla çevik, durdurulamaz hırslı bir tempoyla kendinden geçerken, ben de hayalimde Semiramis karısının ağzını yırtarcasına çılgın, engellenemez, hesapsız taşmış bir yırtıcılıkla kocama yatakta eşlik ediyordum. Yeni aşk yuvamızda vücüdlarımız adeta birbirini yeniden keşfediyor, kemiklerimiz yerinden oynuyordu...
Uzatmıyayım Lanbânu Hanım, hakikaten bi şekilde ilişkimiz yoluna girmiş oldu. Ama bu herif ve deli annesi hep bizim evde mi kalacak? Evi bunlara bıraksak çocuklarla Doblo'yu alıp memlekete kaçsak, bu herif bizi orda da bulabilir mi, siz de ilişki uzmanısınız, anlarsınız biz bundan nası kurtulucaz....

EKİM L' MANYAĞINDAN ÖZETLE