21 Ocak 2008 Pazartesi

SIDIKA'NIN ANNESİ İKİZ BEBEK BEKLİYOR

Ünlü Sinema ve TV Oyuncusu Füsun Demirel, iki aylık hamile. İkiz bebek bekleyen Demirel, 50 yaşında olmasının yaratabileceği sağlık sorunlarından dolayı endişeli.
Nurettin Şen ile evli olan ve şu sıralar "Tatlı Bela Fadime" dizisinde rol alan Füsun Demirel, doktorundan aldığı "İki aylık ikiz bebek bekliyorsunuz" haberine hem çok seviniyor hem de 50 yaşında olmasından dolayı çok korkuyor. Başarılı oyuncunun, sağlıklı bir doğum gerçekleştirebilmek için işine ara vermeyi planladığı belirtiliyor.
Füsun Demirel, geçtiğimiz aylarda "Arkadaşının yumurtası ve Hollanda’dan aldığı spermle hamile kaldı" haberleriyle gündeme gelmişti. Ünlü oyuncu bu iddialarla ilgili şunları söylemişti: "Öyle bir şey yok ama bunun araştırmasını yapıyorum. Zaten böyle bir şeyin olup olmadığını çok rahat anlayabilirsiniz. Dizi çekiyorum ve göz önündeyim, karnım şişerdi. Çocuk Esirgeme Kurumu’na da başvurdum. 49 yaşında olduğum için 0-1 yaş vermediler, ancak 8 yaş verebiliriz dediler. Bu da bana anlamsız geldi. Ben 0-1 yaş bebeği hem maddi hem manevi anlamda tamamlayabilirim diye düşünüyorum." (Milliyet)


Blogların Amiral Gemisi olaraktan biz de Sevgili Safiye Saka'ya iki adet sevimli yeğen dünyaya getirmesi için sağlık ve güzellikler diliyoruz.