21 Ekim 2007 Pazar

Bunarı Bunuyo Musunuz? Ya Da En Bi Gereksiz Enternet Forvırt Gonderi Bilgileri

KOKAKOLO’NUN YEDİ GÖBEKTİR SAKLANAN O PEK Bİ MÜHİM FORMÜLÜNDE BAĞIŞIKLIK YAPAN Bİ TÜR KURBAA ZEHİRİ OLDUĞUNU BİLİYO MUYDUNUZ? NERDEN BİLİCEKSİNİZ?

YA PEKİ LİTVANYALI Bİ MUCİDİN PİLLE 280 KM’YE ÇIKAN Bİ ARABA YAPTIĞINI AMA ARABANIN PATENTİNİN PETROL ÜRETEN FİRMALARCA SATIN ALINDIĞINI? NE DOLAPLAR DÖNÜYO Dİ Mİ?

CFC GAZININ (DEODORANT FISFISI) OZON TABAKASINI ASLINDA DELMEDİĞİNİ FAKAT İNSAN ETİNİ KADEMELİ OLARAK HER FISFISTA 0.07 MM ERİTTİĞİNİ? İNANMAYAN Bİ KOLİYİ SIKAR ALNINA AYNADA BAKAR.

BAYAN POPO CENİFER LOPEZ’İN TENESSE ADINDA BİR İKİZİ OLDUĞUNU; TÜM DAVET VE KONSERLERE DÖNÜŞÜMLÜ OLARAK GİTTİKLERİNİ HATTA CENİFER’İN KOCASINDAN TENESSE’NİN DE İKİZ BEBEKLERİ OLDUĞUNU? ATMIYORUZ VALLA BAKIN…

DETROİT PORKLAND CITY’YE BAĞLI UHUMFLY KASABASINDA HALEN ÇADIR HAYATI SÜRMEKTE OLAN HACK’LER ADINDA BİR KAVİM DOLUSU YERLİNİN VAR OLDUĞUNU? VE BU KIZILDERİLİ VATANDAŞLARIN DALLAS’I GERİ ALABİLMEK İÇİN SANAL KORSANLIK YAPTIKLARINI… YAAA İŞTE BÖYLE..

PEKİİİİ… PORTO RİKO’DA “LİPTON BABA” DİYE BİR TEKKE OLDUĞUNU VE KOCA BULAMAYAN KIZLARIN KISMETLERİNİ AÇMAK İÇİN TUHAF POZİSYONLARDA LİPTON BABA HUZURUNDA YUDUM YUDUM DERTLERİNE ÇARE ARADIKLARINI? BUNU DA BİLMİYODUNUZ Dİ Mİ?

BALTIMORE GREENGOING MERKEZE BAĞLI BİR PRENSLİK OLDUĞUNU? TOPRAKLARININ BİR BATAKLIĞA DÖNÜŞTÜRÜLDÜĞÜNÜ, YETMİYOMUŞ GİBİ PRENSLİĞİN TEK VELİAHTININ BÜYÜYLE KURBAĞAYA ÇEVRİLDİĞİNİ, FAKAT PRENSİN YILMAYIP KENDİNİ NBA BASKETBOL LİGİNE KABUL ETTİRDİĞİNİ… TISSS TABİ BİLEN EDEN YOK…

BELKİ BUNU DUYMUŞUNUZUDUR; ARKASINA SAVAŞ SPONSORLARINI ALAN AMERİKA’NIN IRAK DANDİRİKLİĞİNİ SÜRDÜREBİLMEK İÇİN ÇEVRE ÜLKELERİ DE BÖLGEYE TÜRLÜ OYUNLARLA ÇEKTİĞİNİ? ÜFLEDİĞİMİZ FİLAN YOK, BİZE DE BAŞKASI FORVIRT ETTİ BUNNARI KARDEŞİM…


Yazan: Alper Atalan