6 Ekim 2007 Cumartesi

"Gazoz Kapağımı Bedri Açtı"

Cem Yılmaz'ın konuk olduğu programa Ar'ın "Gazoz kapağımı Bedri açtı" sözleri damgasını vurdu.
Çiğdem Anad, Müjde Ar, Aysun Kayacı ve Pınar Kür'ün hazırlayıp sunduğu "Haydi Gel Bizimle Ol"un ilk bölümü önceki akşam NTV'de yayınlandı. Cem Yılmaz'ın konuk olduğu programa Ar'ın "Gazoz kapağımı Bedri açtı" sözleri damgasını vurdu.

Hem konuk hem de sunucuların çok rahat olduğu, kahkahanın eksilmediği program sırasında, Müjde Ar geçmişe döndü ve Fatih Kız Lisesi'nde okuduğu yıllarda Darüşşafakalı erkek öğrencilerle oynadığı oyunları anımsadı. Bir de anısını anlatan Ar'ın sözleri ise stüdyodakileri ve ekran başındakileri şaşkına çevirdi.

"Bedri diye biri vardı... Benim gazoz kapağımı açtı, ama içine akıtmadı. Ben de o gazozu Bedri'nin üzerine boşalttım" diyen Müjde Ar'ın bu sözlerinin ardından, Cem Yılmaz "Literatüre girecek bir açıklama bu" yorumunu yaptı. Birkaç dakika sonra "Ben o Bedri'yim" diye NTV'yi arayan kişi yayına bağlamadı. (Hürriyet)

GAZOZCU BEDRİ'Yİ CANLI YAYINA BAĞLAMADILAR AMA BİZ BULDUK

Halkı halk içün halktan haberdar etmeyi kendine prensip edinen, Blogların Amiral Gemisi gene bir araştırmacı bloggerlik örneğine imza attı. Bir okurumuzun "Ben O Bedri'yi tanıyorum, şu anda Avcılar sahildeki Rainbow Aile Çay Bahçesi'nde kavurmalı tost yiyor" şeklindeki ihbarını değerlendiren muhabirimiz Bedri'yi eliyle kolmuş gibi buldu. Konuşmalarımız of ti rikord olduğu için )Bedri bize ilaçlı gazoz taktikleri öğretti) buraya yazmıyoruz. Ama şu kadarını sööliyelim kendisi harbi süper bi abimizmiş vaktinde diyor ve kameralarımızı Göltürkbükü'ne çeviriyoruz.


İŞTE O BEDRİ GAZOZ HAZIRLARKEN!


Son Dakika: Gazozun açıldığı an için tıklayınız: http://atillaatalay.blogspot.com/2007/10/fla-fla-fla-ite-gazozun-ald.html