6 Nisan 2009 Pazartesi

KAPTANIN SEYİR DEFTERİNE EK-7

BAŞINDAN BERİ BU TELSİZ OPERATÖRÜ TEĞMEN UHURA KARISINA HASTAYIM. AMA NE HASTALIK, KIVRANIYORUM AŞKIMDAN. HATUN BÜTÜN GÜN BURNUMUN DİBİNDE, KAPTAN KÖŞKÜ’NDE CASTIRI CASTIRI DOLANIYO AMA BEN İKİ LAFIN BELİNİ BÜKÜP Bİ TÜRLÜ AÇILAMIYORUM. FIRSATINI KOLLADIM KOLLADIM EN SONUNDA TATOOİNE GEZEGENİNE SANAYİ TİPİ PLAZMA TÜPÜ ALMAYA GİDERKEN YOLDA SIPAK’A MEVZUYU UFAKTAN ÇITLATTIM. “YA SIPAK VOLKANSIN MOLKANSIN AMA NETİCEDE SEN DE ERKEK ADAMSIN” DEDİM. “BU BİZİM TEĞMEN BEN UHURA’YLA CİDDİ BİŞEYLER DÜŞÜNÜYORUM. NE DERSİN EVLENME TEKLİF ETSEM YAKIŞIK ALIR MI LAN?”… “MANTIKSIZ” DEDİ. BOZULDUM TABİ BİRAZ. “NASI MANTIKSIZ OĞLUM, HATUNUN BABASI KONSEY ÜYESİ DİYE YAKIŞTIRAMIYOSAN BİZİM DE GENETİĞİYLE OYNANMIŞ DAYI OĞLU VAR FEDERASYON ŞÖFÖRÜ. NETİCEDE BİZİM KANIMIZ ASİL YANİ” DEDİM. “TEĞMEN UHURA’YLA EVLENMENİZ MANTIKSIZ KAPTAN, ISRAR ETMEYİN… AŞK BELKİ AMA YÜZÜK OLAYI MANTIKSIZ” DEDİ. “HADİ LEN” DEDİM. “KAİNATIN VOLKANLISI SEN DE! NE ANLARSIN OĞLUM AŞK MEŞK İŞLERİNDEN SEN, YÜREĞİN Mİ VAR LAN SANKİ SENİN”… “ÇOK İSTİYOSANIZ TEĞMEN UHURA’YLA KONTAĞIMIZ SAĞLAM, Bİ AĞZINI ARIYIM” DEDİ. KOYDUM YUMRUĞU SIRTINA. “HAH ŞÖYLE” DEDİM. “İNSAN OL LAN AZ BİRAZ”
TATOOİNE DÖNÜŞÜ IŞINLAMADAN SIKATİ’YLE KARŞILAŞTIK, “KAPTAN” DEDİ, GÖZ KIRPTI.“TEĞMEN UHURA SENİ KABİNİNDE BEKLİYOMUŞ. MÜHİM Bİ MEVZU KONUŞUCAKMIŞINIZ” DEDİ. DÖNDÜM SIPAK’A Bİ DE BEN GÖZ KIRPTIM, BEYİN DALGASIYLA MI İLETTİ NE HALT ETTİYSE İKİ ARADA Bİ DEREDE. NEYSE UZATMIYIM, FAUNA BAHÇESİNE UĞRAYIP Bİ DEMET KAOS PAPATYASI BAĞLATTIM DAMLADIM HATUNUN KAPISINA. İÇERİ Bİ GİRDİM AGA, UHURA AF BUYUR OHARA YANİ… ÜSTÜNDEKİ GECELİK DE OLMASA ANADAN ÜRYAN. BAKIYORUM ANLAŞILIYO ALTINDA ÇAMAŞIR YOK!. “UHURA BACIM ÜSTÜNE BİŞİLER ALSAYDIN, ÜŞÜTÜCEKSİN BÖYLE” DEDİM. “KÜÇÜK KAPTAN KÖRK ÖYLE DEMİYO AMA” DİYE ATLAMASIN MI ÜZERİME. “BENİM NİYETİM CİDDİ, ALICAM SENİ… TELLİ DUVAK” FİLAN DEMEYE KALMADI DİREKMAN ZIPLADIK YATAĞA, GİRDİK İNCE İŞ KALIN NAKIŞ OLAYINA. “ULAN” DİYORUM İÇİMDEN. “DEMEK MANİTA DA BANA YANIKMIŞ” FANFİRİFON MEVZUSUNU TAM BİTİRDİK, UHURA’YA ANONS GELDİ. GİYİNDİ BASTI GİTTİ, BEN GAZOZ GİBİ KALDIM HATUNUN KABİNİNDE.
ÇOK DİİL BEŞ ON DAKKA SONRA “TISIR TISIR” GÜLE GÜLE SIKATİ’YLE, SIPAK GELDİLER. ÇEKMİŞİM ÇARŞAFI ÜSTÜME. ELLERİNDE Bİ MİLLİ FORMA PASO GÜLÜYO YABANİLER. FORMAYI GÖRÜNCE ANCA UYANDIM TABİ BEN. “ULAN” DEDİM. “YOKSA TEĞMEN UHURA?”… “NE SANDIN BE KAPTAN, SANA BOŞ YERE MANTIKSIZ DEMEDİK HERHALDE! HATUNUN TÜRÜ ÖYLE, HER KABİNDE Bİ SEVGİLİ… ALIŞMA KARIŞMA HESABI” DEDİ SIPAK. PİS BOZUM OLDUM YALAN YOK, DİREKMAN KARİZMAYA SARILDIM O NOKTADA “ENTERPIRAYZ GEMİSİ BU ŞEKİL Bİ TERBİYESİZLİK YUVASI DİİL HEMŞERİM” DEDİM. “ŞİMDİ GİYİNİP TEĞMEN UHURA’NIN NAKLİNİ İSTETİCEM MERKEZE, SÜRÜCEM ŞEREFSİZİM KARA DELİĞİN EN KARANLIK NOKTALARINA O KALTAĞI!”… BAKTIM SKATİ KONUŞ MİKROFONA ŞEKLİNDE NAH ÇIKARMIŞ AĞZIMA DOĞRU TUTUYO. “BUYUR BURAYA KONUŞ KAPTAN, HATUNUN BABASI KONSEY ÜYESİ” DEDİ… ALDIM FORMAYI FIRLATTIM DUVARA, “BEN BÖYLE SİSTEMİN İÇİNE EDİYİM LAN” DİYE BAĞIRDIM. SKATİ’YLE SIPAK KOL KOLA GİRMİŞLER HALA “TISIR TISIR” GÜLÜYOLAR TABİ… GÜLÜN EŞŞOĞLEŞEKLER GÜLÜN… SON GÜLEN İYİ GÜLER ANASINI SATIYIM!
Alper Atalan